COL DEL BALT Brut Nature Codolá Col Fondo Frizzante, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | Ostatní |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 0 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá, zakalená |
| Aromatika: | Citrusové a svieže ovocné tóny v prvých mesiacoch, ktoré po roku fľaškovania vystriedajú komplexnejšie terciárne arómy |
| Chuť: | Suchá, minerálna s dobrou kyslosťou |
| Alkohol: | 11,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korunkový uzávěr |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 8-10 °C |
| Tlak v láhvi: | 2,5 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Tradiční metoda |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto biele šumivé víno je výsledkom tradičnej prírodnej fermentácie hrozna Glera. Práve táto metóda dáva vínu jeho jedinečné vlastnosti. Vínová karafa, ktorá sa používa na oddelenie prírodných sedimentov (tzv. „spodok“), umožňuje vínu žiariť jasne slamovožltým tónom s živým a výrazným vzostupom bublín. Elegantný a komplexný buket tohto vína nás prekvapí od charakteristickej ovocnej arómy až po náznaky chlebovej kôrky, pričom sa neustále mení v dôsledku kontaktu s kvasinkami. Jeho chuť je svieža, príjemne horká a v maximálnej suchosti. Toto je víno, ktoré zanechá nezabudnuteľný dojem na vašom podnebí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
