LE MANZANE Extra Dry Cuvee Primastilla, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8033040890562 |
| Třída kvality: | Ostatní |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 17 g/l |
| Kyseliny: | 5,6 g/l |
| Barva: | Bledě slámově žlutá |
| Aromatika: | Jemná ovocná s nádychom chlebovej kôrky a kvetinovým nádychom |
| Chuť: | Jemná a minerálna |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 6-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 2,5 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Bledožltá farba okamžite pripomína slnečné dni a teplé letné popoludnia. Vôňa tohto vína je plná ovocných tónov a jemných náznakov čerstvého chleba, ktoré vznikajú počas jeho pobytu na kvasniciach v autokláve. Je to vôňa, ktorá vás prenesie do letného dňa plného slnka a radosti. Chuť tohto Extra Dry je rovnako osviežujúca a jemne minerálna. Jeho jemnosť a vyváženosť ho robia ideálnym spoločníkom pre každú príležitosť. Bez ohľadu na to, či si ho užívate sami pri oddychu alebo ho ponúkate svojim blízkym a priateľom na spoločenskom stretnutí, toto víno je vždy skvelou voľbou. Je to viac než len šumivé víno, je to výnimočný zážitok, ktorý si budete chcieť užiť znova a znova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
