2 hodnocení
RIVACASELLE16 Brut Nature Sui Lieviti Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Sucho a iskra: Šumivé víno s tradíciou
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera, Pinot Blanc |
| Zbytkový cukr: | 0 g/l |
| Kyseliny: | 5,7 g/l |
| Barva: | Světlá slámová |
| Aromatika: | Jemná ovocná s nádychom chlebovej kôrky a kvetinovým nádychom |
| Chuť: | Harmonická a okrúhla |
| Alkohol: | 11,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 5-7 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto je najstaršia a najtradičnejšia verzia šumivého vína. Je prirodzene suché, s jemnou iskrou a ľahkou chuťou. Je to víno, ktoré si môžete vychutnať v spoločnosti syra a salámy.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
