COL DEL BALT Brut Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 5 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá, zakalená |
| Aromatika: | Citrusové a svieže ovocné tóny v prvých mesiacoch, ktoré po roku fľaškovania vystriedajú komplexnejšie terciárne arómy |
| Chuť: | Čistá chuť v ústach, prísne suchá a so silnou mineralitou |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 8-10 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Prosecco je vyrobené z dôkladne vyberaného hrozna Glera, ktoré je starostlivo zbierané ručne v kopcoch Valdobbiadene. Toto víno má krásnu slamovožltú farbu a vo vôni nájdete jemné tóny citrusových plodov a zeleného jablka. V ústach je osviežujúco suché a svieže. Jemné bublinky a trvalý efekt perlage sú výsledkom starostlivého procesu výroby šumivého vína v autokláve pri nízkej teplote. Toto je víno, ktoré vám prináša autentický zážitok z pôvabu kopcov Valdobbiadene.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
