4 hodnocení
LE MANZANE Brut Nature Sui Lieviti Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Špičkové Prosecco pre gurmánov
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 0 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Citrusy, céder, hruška, červené jablko a minerálne tóny |
| Chuť: | Suchá s veľkou intenzitou a perzistenciou, ovocný záver |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Tradiční metoda |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto Prosecco Rive di Manzana je viac než len Prosecco. Je to skutočný zážitok pre vaše zmysly, ktorý vás prenesie do jedinečného sveta chuti a arómy. Svojou žltou slamovou farbou nás okamžite očarí. Táto farba svedčí o jeho autenticite, pretože je nefiltrované, a jeho jemné a perzistentné perlenie mu dodáva živú vitalitu. Keď priblížite pohár k nosu, ocitnete sa vo svete ovocných tónov. Nájdete tu jablká, broskyne a náznaky chleba, ktoré spolu vytvárajú vôňu, ktorá okamžite osvieži vaše zmysly. Ale to je iba začiatok. Keď ochutnáte toto Prosecco Rive di Manzana, budete prekvapení jeho chuťou. Je to čerstvé a šťavnaté Prosecco s výraznou suchosťou a krémovými bublinkami, ktoré sa na jazyku rozplynú. Toto Prosecco je ideálne pre tradičné jedlá z Veneta, ako je Sopressa saláma, ale svojou výnimočnou chuťou vyniká aj so surovými morskými plodmi. Je to výnimočné víno, ktoré si zaslúži vašu pozornosť.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
