RIVACASELLE16 Extra Dry Rive Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera, Perera, Bianchetta |
| Zbytkový cukr: | 16 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá se zelenkavými odstíny |
| Aromatika: | Jablko, biele ovocie a kvety |
| Chuť: | Vyvážená s dlhou a príjemnou aromatickou perzistenciou |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto je štýlový kúsok - klasický, zamatový zážitok, ktorý vonia po čerstvom jabku, bielem ovocí a jemných kvetinách. Jeho intenzívna slamovožltá farba v pohári je doplnená drobnými, elegantnými bublinkami. Na jazyku rozkvitne s živosťou a harmóniou, nechávajúc v sebe dlhotrvajúcu a príjemnú aromatickú stopu. Je ideálny na začiatok večera ako aperitív, alebo pri jedlách z morských plodov. Dajte mu šancu a nechajte sa unášať touto lahodnou chuťou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
