SPAGNOL COL DEL SAS Extra Brut Quindici16 Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8053264000158 |
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 6 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Jedinečná, elegantná, krémový výraz s intenzívnymi tónmi jabloní a kvetov akácie |
| Chuť: | Jemná a minerálna |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-9 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Prosecco Quindici16 vzniká zo starostlivo vybranej zmesi hrozna z vinohradov v najideálnejších lokalitách kopcov Cisa v Solighetto. Toto Prosecco je výsledkom spojenia dvoch rôznych ročníkov, aby bolo vytvorené výrazné a zdravé víno, bez pridávania cukru. Cieľom bolo zachytiť kvintesenciu oblasti, odrody Glera a jej potenciál počas zrenia. Quindici16 je víno, ktoré exceluje v dokonalom zložení chute a minerality. Je to výnimočný prejav toho, čo územie a hrozno Glera majú ponúknuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
