COL DEL BALT Extra Dry Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 14 g/l |
| Kyseliny: | 5,8 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Tóny zlatého jablka, broskyne a hrušky |
| Chuť: | Suchá a svieža |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 6-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Prosecco je vyrobené z hrozna Glera, ktoré je starostlivo vyberané a zbierané ručne na kopcoch Valdobbiadene. Toto víno predstavuje maximálne vyjadrenie Valdobbiadene Prosecco Superiore. Má krásnu slamovožltú farbu a vôňa nádherných tónov zlatého jablka, broskyne a hrušky. V ústach vás toto víno očarí vynikajúcou chuťou a sviežosťou. Metóda Charmat mu dodáva jemnú a trvajúcu perlivosť. Ide o víno, ktoré vám prináša vrcholný zážitok z Valdobbiadene Prosecco Superiore a jeho bohatého charakteru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
