COL DEL LUPO Brut Nature Notae Sui Lieviti Valdobbiadene Prosecco DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Vhodná příležitost: | rodinná oslava, večírek, banket, párty, romantická večeře, dar pro dobrého přítele |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 0 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Typická (droždie a chlebová kôrka), ovocná a aromatická |
| Chuť: | Autentické šumivé víno Col Fondo z Valdobbiadene DOCG |
| Alkohol: | 11,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korunkový uzávěr |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 6-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Tradiční metoda |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto Prosecco je srdcom každodennej tradície, vraciajúce vás do čias pred érou moderných autoklávov a metódy Martinotti. Je to DOCG Prosecco, ktoré zrkadlí podstatu miestnej krajiny: dynamickú a plnú príjemných prekvapení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Col del Lupo je rodinný klenot ukrytý v srdci zóny Valdobbiadene DOCG, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Vinárstvo vedie Diana Borghese, ktorá pokračuje v dedičstve svojho starého otca Alda Adamiho. Ich filozofia je definovaná pojmom "Viticoltura Eroica" (Hrdinské vinohradníctvo).
Tento termín nie je len marketing; označuje prácu na extrémne strmých svahoch, kde je mechanizácia nemožná a každá operácia – od rezu až po zber – sa musí vykonávať ručne. Col del Lupo sa zameriava na udržateľné poľnohospodárstvo (certifikácia SQNPI) s cieľom zachovať biodiverzitu v týchto unikátnych mikroklimatických podmienkach. Na TRIVINO.SK predstavujeme toto vinárstvo ako protipól k priemernej priemyselnej produkcii Prosecca.
