2 hodnocení
LE MANZANE Brut Prosecco DOC, 0,75l
Ideálny spoločník k ľahkým obedom a oslavám
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOC |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 13 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Aromatika: | Intenzívna a jemná, ovocná malina, náznaky ruží alebo iných kvetov |
| Chuť: | Červené ovocie, ako sú jahody, čučoriedky a maliny |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Vitajte v exkluzívnom svete Prosecco DOC, kde sa stretnú nektárne chute a jemná elegancia! Toto lahodné spumante vás okúzli svojou svetlou slamovou farbou, ktorá jemne hrá v tóne so živou perleťou, rozžiarujúcou sa v pohári. Pri prvom kontakte s týmto Proseccom DOC sa vám okamžite otvorí jeho ovocná vôňa, ktorá vás vtiahne do svojho sveta s ľahkou hruškovou hladkosťou a náznakmi čerstvých jabĺk. Mierne kvasnicová chuť dodáva našemu Proseccu DOC špeciálnu charizmu a jemnosť, ktorá sa rozvinie na vašom jazyku s každým dúškom. Táto Prosecco je známe svojou suchou a sviežou chuťou, ktorá má v sebe jemnú horkosť, ktorá vytvára dokonalú rovnováhu a robí z neho ideálneho spoločníka k ľahkým obedom, predkrmom alebo pre jednoduché oslavovanie života. Či už hľadáte víno pre špeciálnu príležitosť, alebo chcete len dopriať sebe a svojim blízkym chvíle radosti, toto Prosecco DOC je nezabudnuteľnou voľbou. Nalejte si do pohára letnú radostnú náladu a oslavujte...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
