LE MANZANE Rosé Brut Prosecco DOC, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8033040890661 |
| Třída kvality: | DOC |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 12 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá se zelenkavými odstíny |
| Aromatika: | Veľmi intenzívna, zelené jablko, hruška Kaiser, mandľový kvet, estragón a minerálne tóny |
| Chuť: | Suchá, intenzívna a perzistentná, chuť jablka, vyvážená a elegantná, veľmi výrazná minerálna stopa |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Prosecco Rosé je svetloružového odtieňa s ovocnou arómou, v ktorej nájdeme tóny červeného ovocia. Jeho chuť je suchá a osviežujúca, s jemnou horkosťou na záver. Toto výnimočné víno je vyrobené z minimálne 85 % odrody Glera a maximálne 15 % Pinot Noir. Vinohrady, na ktorých sa pestuje hrozno sa nachádzajú v nadmorskej výške do 200 metrov nad morom a rastú na stredne štruktúrnych pôdach s náklonom k ílovej štruktúre. Tieto ideálne podmienky pre pestovanie hrozna dodávajú vínu jeho jedinečný charakter a kvalitu. Prosecco Rosé je ideálnym spoločníkom pre príležitosti, kedy si chcete dopriať osviežujúci a lahodný nápoj s plnou chuťou červeného ovocia. Nechajte sa unášať touto svetloružovou lahôdkou a oslavujte chvíle s týmto vynikajúcim Proseccom.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
