LE VOLPERE Brut Ripido Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera, Perera, Bianchetta |
| Zbytkový cukr: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Zlatě žlutá se zelenkavými odstíny |
| Aromatika: | Harmonická, pikantná, mierne aromatická |
| Chuť: | Dozreté žlté ovocie, príjemne pikantná |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto Prosecco očarí svojou bledožltou farbou a jemnými zelenkavými tónmi. Vôňa vás pohladí kyticou jemných kvetov a nádhernými tónmi zlatých jabĺk, hrušiek a broskýň. Na chuť je pikantné, svieže a uzavreté príjemnou kyselinkou v závere. Ideálny spoločník pre všetky oslavy a slávnostné príležitosti. Skvelé spojenie s rizotom, mladými či stredne zrelými syrmi, surovými morskými plodmi a jemnými rybími predjedlami. Vychutnajte si každý dúšok!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
