1 hodnocení
LE VOLPERE Extra Brut Col Miliane Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Unikátne Prosecco z vinohradu Miliane
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 0 g/l |
| Kyseliny: | 5,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Veľká aromatická komplexnosť |
| Chuť: | Odráža pôdu a klímu oblasti, v ktorej bolo hrozny pestované |
| Alkohol: | 12,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 8-10 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto exkluzívne Prosecco prichádza priamo z jedinečného vinohradu, nachádzajúceho sa v malebnom prostredí "Miliane" v Premaore. Jeho nezameniteľným znakom je charakteristická pôda bohatá na vápenec, čo dáva Proseccu výnimočnú komplexnosť. To všetko ešte umocňuje starostlivé dvojité dozrievanie časti hrozna. Druhé kvasenie tohto Prosecca, s jeho dlhotrvajúcim kontaktom s kvasinkami a suchým charakterom, ho výrazne odlišuje o diných vín. Toto je Prosecco, ktoré v sebe nesie povestnú pôdu a špičkové vinárske techniky tejto jedinečnej oblasti. Pre tých, ktorí hľadajú neopakovateľný zážitok z Prosecca.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
