LE VOLPERE Extra Dry Ripido Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 14 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Bledě žlutá se zelenkavými odstíny |
| Aromatika: | Jemné kvety s jemnou vôňou ovocia ako sú zlaté jablká, hrušky a broskyne |
| Chuť: | Pikantná, svieža a zamatová |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 6-7 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto Prosecco vzniká zo skvelého hrozna, ktoré pochádza z viacerých vinohradov, rozložených medzi kopcovitými svahmi Farra di Soligo. Táto harmonická zmes odzrkadľuje výnimočnú aromatickú komplexnosť, ktorá je výsledkom rôznorodých pôdnych podmienok tejto oblasti. Toto Prosecco je pikantné, svieže a príjemne kyslé, s jemnými 8 g/l zvyškového cukru. Je to nápoj, ktorý v sebe spája bohatstvo a charakter Farra di Soligo, pripravený na potešenie vašich zmyslov.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
