3 hodnocení
RIVACASELLE16 Brut Rive Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Ovocné tóny a jemné perlenie
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 7 g/l |
| Kyseliny: | 5,6 g/l |
| Barva: | Bledě slámově žlutá |
| Aromatika: | Jemná ovocná s nádychom chlebovej kôrky a kvetinovým nádychom |
| Chuť: | Jemná a minerálna |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 5-7 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Tento skvostný sekt je absolútne ohromujúci, s elegantnými zelenými tónmi a jemným, dlhotrvajúcim perlením. Jeho intenzívna a jemná vôňa vás prenáša do sveta ovocných tónov, predovšetkým zeleného jablka, s jemnými kvetinovými nádychmi a štipkou chlebovej kôrky. Chuť je osviežujúca, suchá a dobre vyvážená, s nápadnou a dlhotrvajúcou aromatickou stopou. Toto skvostné Prosecco je ideálne spoločníkom k rybím predjedlám. Nezabudnite si dopriať túto jedinečnú chuťovú exkurziu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
