4 hodnocení
SORELLE BRONCA Extra Dry Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Oslava života v každom dúšku
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8033162560022 |
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 13 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá se zelenkavými odlesky |
| Aromatika: | Veľmi živé a komplexné čuchové zloženie charakterizované nádychom bieleho ovocia a kvetov akácie a vistérie |
| Chuť: | Rovnováha medzi kyslosťou a obsahom cukru dodáva vínu dokonalú harmóniu a hĺbku |
| Alkohol: | 11,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-9 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok s týmto Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Extra Dry. Toto je šumivé víno, ktoré vám ponúka viac než len chuťový zážitok - je to cesta do sveta života a radosti, a to všetko vo veľmi elegantnom balení. Toto víno je živé a šumivé, pričom jeho perlenie je nielen veľmi jemné, ale aj pretrvávajúce. Každý dúšok je ako malý záblesk radosti, ktorý vám nesmie uniknúť. Vaše zmysly budú prebudené a vaša chuťová pamäť povýšená na novú úroveň. Toto Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG Extra Dry je symbolom odhodlania prinášať vám to najlepšie. Je to víno, ktoré vám pomôže osláviť každú príležitosť a nájsť dôvod na šťastie v bežných okamihoch. Dajte svojmu životu šmrnc a eleganciu, ktoré si zaslúži. Nechajte sa unášať jeho sviežimi a radostnými tónmi a premeňte každý okamih na slávnosť.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
