2 hodnocení
SPAGNOL COL DEL SAS Brut Nature Sui Lieviti Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Prosecco Ancestrale: Víno s dušou
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8053264000103 |
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Pinot Noir (Rulandské modré, Pinot Nero, Blauburgunder) |
| Zbytkový cukr: | 0 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Fascinující jemná barva lupínků růží |
| Aromatika: | Ovocná a kvetinová |
| Chuť: | Suchá, živá a elegantná, dobre vyvážená jemnosť |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 8-10 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Toto víno je ikonickým produktom oblasti a je známe aj ako „Prosecco Ancestrale“. Prechádza unikátnym procesom, kde na jar dochádza k druhému kvaseniu vo fľaši a následnému dozrievaniu na vlastných kvasinkách až do chvíle, keď je pripravené na konzumáciu. Jeho charakteristickým znakom je zákal spôsobený usadeninou kvasiniek na dne fľaše. Odporúčame vám vychutnať si ho v čistom stave po dekantácii, čo umožní oddelenie usadeniny a plný zážitok z jeho lahodného a komplexného charakteru. Toto víno je skutočným pokladom kultúry a tradície regiónu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
