1 hodnocení
SPAGNOL COL DEL SAS Brut Rive Di Solighetto Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Rive di Solighetto: Elegancia z vinohradu
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8053264000011 |
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 7 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá se zelenkavými odstíny |
| Aromatika: | Ovocné arómy jabĺk |
| Chuť: | Šťavnatá, ovocná, aromatická |
| Alkohol: | 12,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 8-10 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Rive di Solighetto je absolútna vlajková loď, Prosecco z vybraného hrozna z viníc v oblastiach, ktoré sú pre túto odrodu najvhodnejšie v kopci Cisa v Solighetto. Toto je hrozno, ktoré je po individuálnej vinifikácii schopné vyjadrovať samotnú kvintesenciu územia. Ide o veľmi elegantné víno, ktoré vyniká perfektne vyváženým buketom a chuťou.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
