LE MANZANE Extra Dry "20.10" Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 18 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Bledě žlutá |
| Aromatika: | Jemná a ovocná vôňa, kvetinové nuansy |
| Chuť: | Suchá, sladká a minerálna |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 6-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat |
| Položka byla vyprodána… | |
Vinice, kde sa zbiera hrozno pre toto Prosecco, sa nachádzajú v nadmorskej výške od 200 do 300 metrov nad morom a pestujú sa na stredne štruktúrovanej ílovej pôde. V týchto viniciach bola produkcia zredukovaná na kvalitu pred kvantitou, čo dáva tomuto vínu jeho jedinečný charakter. Prosecco sa môže pochváliť bledo zelenou farbou, jemnou a perzistentnou perličkou, ktorá vám dodáva pocit luxusu ihneď po otvorení fľaše. Vôňa je jemná a ovocná, s kvetinovými nuansami, ktoré vás okúzlia a prenesú na lúku plnú kvetov. Keď ochutnáte toto Prosecco, objavíte jeho suchú, sladkú a minerálnu chuť. Táto kombinácia vytvára harmóniu, ktorá osvieži vaše chuťové bunky a zanechá vo vás dojem elegancie. Toto víno je skvelým spoločníkom pre každú príležitosť a zaručuje, že každý okamih bude oslavou chuti a štýlu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
