LE VOLPERE Brut Nature Col Fondo Frizzante, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | Ostatní |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 0-1 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá se zelenkavými odstíny |
| Aromatika: | Intenzívna a jemná, pripomína ovocie najmä zelené jablko, kvetinové a s náznakom chlebovej kôrky |
| Chuť: | Svieža a suchá s dobre vyvážená s perzistenciou |
| Alkohol: | 11,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korunkový uzávěr |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 2,5 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Tradiční metoda |
| Položka byla vyprodána… | |
Prenikavá a nezameniteľná vôňa, ktorá vás očarí esencou kvasníc a chlebovou kôrkou, je obohatená tónmi dozretého ovocia, ktoré s postupom času získavajú pikantný charakter. Napriek svojej výraznej suchej chuti, toto víno vás zaujme svojou vyváženosťou a hladkosťou, ktorú získava vďaka dlhodobému kontaktu s jeho sedimentmi. Výsledkom je víno s jemným, no zároveň výrazným záverom. Skutočný pôžitok pre všetky zmysly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
