1 hodnocení
SPAGNOL COL DEL SAS Brut Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
Rodinný Klenot: Col del Sas Prosecco
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8053264000035 |
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 8 g/l |
| Kyseliny: | 6,5 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Pocit zrelého ovocia s minerálnymi a kvetinovými tónmi |
| Chuť: | Jemná a minerálna |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-9 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Názov tohto Prosecca nám hovorí o rodinnej histórii vinárstva, konkrétne o kopci s názvom „Col del Sas“ v obci Valdobbiadene, ktorý vždy patril rodine Spagnol. Naše šumivé víno Col del Sas je výsledkom výberu najkvalitnejšieho hrozna z vinohradov, ktoré sa rozkladajú v oblasti DOCG. Tento Brut je elegantný a má výrazný charakter, čo umožňuje hroznu Glera prejaviť sa v celej svojej kráse.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
