LE MANZANE Brut Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera, Verdiso |
| Zbytkový cukr: | 12 g/l |
| Kyseliny: | 6,0 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Zrelé ovocie |
| Chuť: | Živá svieža príjemná chuť |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 7-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Prosecco Springo Bronze je skvostným príkladom dokonalého šumivého vína, ktoré pochádza z viníc umiestnených vo výškach od 100 do 300 metrov nad morom na stredne štruktúrovanej ílovej pôde. Hrozno je ručne zbierané od konca augusta do začiatku septembra, aby sa zachovala jeho plná chuť a kvalita. Vinárstvo sa snaží zachovať každý jemný detail tohto nádherného vína. Hneď po zbere nasleduje mäkké lisovanie hrozna a chladenie muštu na nízke teploty medzi 5-7 °C, čo zachováva jeho čistotu a živosť. Fermentácia prebieha pri kontrolovanej teplote 16/18 °C, ktorá je starostlivo sledovaná vinármi. Následne víno odpočíva na kaloch počas 3 mesiacov, čo prispieva k jeho komplexite a výnimočnej chuti. Druhá fermentácia prebieha v autoklávoch počas približne 50 dní pri teplote 14 °C, vytvárajúc tak produkt s vysokým tlakom, no bez rušivého nadbytku oxidu uhličitého, čo zvyšuje jeho pocit krémového šumivého vína. Svetlá slamová farba, jemná a trvalá perleť a ovocná vôňa s náznakmi chlebovej kôrky a kvetinovými tónmi robia z tohto vína výnimočný zážitok. Spumante Springo Bronze je ideálny na aperitív a tiež sa skvele hodí k ľahkým cestovinám, polievkam a morským plodom. Objavte krásu a kvalitu tejto lahodnej lahôdky, ktorá vám prinesie radosť v každom pohári.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
