SPAGNOL COL DEL SAS Extra Dry Valdobbiadene Prosecco Superiore DOCG, 0,75l
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8053264000028 |
| Třída kvality: | DOCG |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 14 g/l |
| Kyseliny: | 5,8 g/l |
| Barva: | Slámově žlutá |
| Aromatika: | Ovocný buket s výraznými tónmi jablka a hrušky |
| Chuť: | Hladká a harmonická s jedinečným ovocným vnemom |
| Alkohol: | 11,50% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,0 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Položka byla vyprodána… | |
Názov tohto Prosecca vás prenáša do histórie rodiny Spagnol a ich majetku, kopca nazývaného „Col del Sas“ v meste Valdobbiadene, kde toto víno vzniká. Col del Sas Spumante je vytvorené tak, aby zachytilo to najlepšie zo zrelého hrozna pochádzajúceho z rôznych vinohradov spoločnosti, ktoré sa rozkladajú po celej oblasti Conegliano Valdobbiadene DOCG. Toto mimoriadne jemné a harmonické Extra Dry Prosecco zdôrazňuje autentický charakter hrozna. Je to výraz oddanosti a vášne pre vinárstvo, ktoré je rodine Spagnol tak drahé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
