DALDIN Brut Dongjone Cuvée Sparkling wine, 0,75l
Elegantné šumivé víno s jemnou chuťou a arómou
| Kategorie: | PROSECCO |
|---|---|
| EAN: | 8025398009031 |
| Třída kvality: | Ostatní |
| Země původu: | Itálie |
| Odrůda hroznů: | Glera |
| Zbytkový cukr: | 9 g/l |
| Kyseliny: | 5,8 g/l |
| Barva: | Slámově-žlutá s jemnými zelenými odlesky |
| Aromatika: | Jemná, svieža a ovocná, s tónmi zeleného jablka a citrusov |
| Chuť: | Svieža, suchá, s príjemnou kyselinkou a jemným citrusovým nádychom |
| Alkohol: | 11,00% |
| Objem: | 0,75l |
| Dostupné ročníky: | na dotaz |
| Uzávěr: | korek |
| Vegan: | ne |
| Bio: | ne |
| Teplota servírování: | 6-8 °C |
| Tlak v láhvi: | 5,5 bar |
| Skladování: | Chladné a tmavé místo při teplotě 12-15 ° C korkem nahoru. |
| Metoda: | Charmat – Martinotti |
| Párování s jídlem: | rybí předkrmy, lehké předkrmy, bílé maso |
Vyrába sa z bieleho hrozna z vlastných viníc v oblasti Vidor. Šumivé víno s jemnou a perzistentnou perlážou.
Na podnebí je mäkké s dobrou štruktúrou a výraznou osobnosťou, chuťou a vôňou.
Názov „Dongjone“ odkazuje na najvyššiu a najsilnejšiu vežu pevnosti.
Vynikajúce na všetky príležitosti.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
